13 Şubat 2013

Ttnet Kullanmadığım Hizmetin Parasını Ödedim!

Ttnet adsl hattımızı 02/08/2012 tarihinde telefon ile iptal ettirdik fakat 7 gün içinde imzalı iptal vermediğimiz için her ay kullanmadığımız internete fatura çıkarmışlar ve enson eve ödeme emri gönderilmiş taahhütümüz olmamasına ve ödenmemiş borcumuz olmasına rağmen hangi akla hizmet ederek kullanmadığımız internet için tarafımıza her ay nasıl fatura kesilir.


Kullanmadığımız internet için Ttnete ödediğim 150 tl ödedim. Başka hiçbir kurumda bu şekilde uygulama yok. Taahhüt bittiğinde kullanıcı kişiyi arayıp tekliflerini sunup kullanıcı eğer tamam der ise hizmet vermeye devam edilir yok istemiyorum dediğinde hizmet verilmez.

Mesut 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön