18 Mart 2013

Ttnet Kullanmadığım Hizmeti Faturalandırmışlar!

4-5 ay önce ttnet bayiliğinden tarifemi kullan net tarifesine çevirdim. Bu tarifenin özelliğinin,
internet hizmetini kullanırsanız ödersiniz olduğunu söylediler. Evimde bulunan modem bozulmuştu ve modemi çıkarıp kaldırdım. İnterneti kullanmadığım için fatura gelmemesi gerekliydi. Bugün eve geldim ve şok. Ttnet bana fatura göndermiş hemde interneti 2 ay boyunca kullandığımı belirten fatura. Bu ne biçim iş? Haksızlık bu.


Adliye, tüketici hakem heyeti daha hakkımı arayacağım neresi varsa, oraya gideceğim. Tüm çevreme bu haksızlığı anlatacağım. Anlatacağım ki ttnet kullanıcılarına ve kullanmayıcılarına bunun gibi faturalar gönderiyor.

Gökhan 18 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön