24 Ağustos 2013 #1973922

TTNET Kullanmadığım Hizmeti Faturalandırdı!

Biri Adsl kullanıcısıyım ve Nisan 1 de TTNET'e geçmek istedim. Nedense geçiş olmadı sonra bana fatura SMS'i geldi.Böylece aboneliğimin başlatıldığını öğrendim. Araştırınca hizmetin benim talep ettiğim hat üzerine değil de benimle ilgisi olmayan başka bir telefon hattı üzerine açıldı.


Türk Telekom Müdürlüğüne gidip kapatma dilekçesi verdim ve faturaların silinmesini istedim Adsl kapandı fakat oluşmuş üç fatura halen duruyor ve şimdi aldığım SMS'te ise bu faturalar ödemediğim takdirde hukuki işlem başlatılması ile tehdit ediliyorum.


Bu nasıl adalettir? Kullanmadığım bir hizmetten dolayı ödeme ile zorlanıyorum faturaların derhal silinmesini istiyorum.

Seyit 80 Okunma

Cevaplar

  • Seyit'in Teşekkür Mesajı27 Ağustos 2013

    Sorunum çözüldü. Emeği geçen herkese Teşekkürler

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön