10 Ekim 2013

TTNET Kullanmadığım Hizmete Fatura Gönderildi!

TTNET kullanımını dondurmuştum. Benim bilgim olmadan açmışlar ve 1 ay sonra fatura göndermişlerdir. Şikayette itirazda bulundum fakat 1 ay oldu hala dönüşü yapılmadı. 2. faturayı göndermişler, hala şikayetlerime cevap alamadım ve hattımı kapattırdım. Her konuda arayan TTNET, müşterisine sunduğu hizmetin kullanıma açıldığını bildirmemesi yazılı yada sözlü çok enteresan değil mi?

Bu tamamen kapatma riskini kaldırmak için yapılmış bir yanıltıcılıktır. Kullanamadığım hizmetin faturasını ödememi istiyorlar. Müşteri memnuniyeti anketi için arayan, fatura bilgisi için mesaj atan TTNET kullanıma acilen hizmetin bilgisini vermeden fatura göndermesi başka ne olabilir ki?

Evren 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön