19 Nisan 2013

Ttnet Kullanmadığım Hizmet İçin Fatura İtirazı!

Daha önce internet hattımın kapatılmadığına dair şikayet kaydında bulunmuştum ancak Ttnet bana mart 2013 ayı için internet ve ev telefonu faturası çıkarmış ve benim bir önceki şikayet formumda tarihleri ile belirtilmiş mart ayı içersinde kullanım yapmadığım hizmet alamadığım. Türk Telekom Müdürlüğündeki personelin işlemimi kayda almamasından dolayı bana fatura çıkarılıyor mart ayı için ben kullanmadığım hizmete ücret ödeme hakkına sahip değilim bu çıkarılan hem internet hemde telefon faturasına itiraz ediyorum şikayetçiyim ve hizmet almadığım içinde bu faturaları ödemek istemiyorum faturalar düzeltilmezsede yasal haklarıma başvuracağım işsizim ve benim boşa çıkarılan bu ücrete maddi gücüm yok.

Tugba 2.561 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön