11 Şubat 2014 #2288018

TTNET Kullanmadığım Hatta 3 Aylık Fatura Göndermiş!

Ekim 2013te taahhüdü biten TTNET İnternet kullandım ve 12 aylık taahhüdünün dolmasının ardından iptal etmek istediğimi belirttim. Ve interneti kapattırdıktan sonra başka bir aile bireyinin üzerine TTNET +ADSL paketine dahil olduk.


Aradan 3 ay geçti ki ne göreyim? TTNET imi kapatmamışlar ve kullanılmayan internete kafalarına göre fatura + faiz vs işletmişler! Müşteri hizmetlerini aradığımda diyorlar ki, siz hesabınızı kapatmak için aradığınızda biz size gidip yazılı dilekçe vermeniz gerektiğini yoksa 10 gün içinde tekrar başlatacağımızı söylemiştik.

Eren 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Eren11 Şubat 2014

    Kontroller devam ediyor diyorsunuz ancak şu zamana kadar hepsini ödemezseniz hukuki işlem başlatılacak diye de adresime mektup gönderiyorsunuz. bir evde birden fazla TTNET kullanıcısı nasıl olabilir sizce? el insaf yahu..

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön