15 Şubat 2013

Ttnet Kullanmadığım Halde Kota Aşımı Yaşıyorum!

4 GB kotalı internet kullanıyorum. Bilgisayarımı açmadığım aylarda, modemin bile kapalı olduğu zamanlarda bile kota aşımı olduğundan yüksek faturalar gelmektedir. Son faturam 103 TL geldi. Kota kullanım detaylarına baktığımda belirli günlerde ve aynı saatlerde download görülüyor. Örn. 10.02.2013 Saat:04:03 am - 11.02.2013 Saat:04:03 am gibi dakikasında ertesi günü tekrar indirme devam ediyor.

Şifre değiştirdim, modemi kısıtladım, modemi kapattım, modem yazılımını değiştirdim, hatta modemi değiştirdim. Değişen olmadı. Çağrı merkezi sorunu çözemiyor. Ben kullanmadığım hizmetin faturasını ödemek zorunda değilim. Bu nasıl müşteri memnuniyeti, yetkililerden mağduriyetimin çözülmesini istiyorum.

Ali 219 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön