11 Kasım 2014

TTNET Kullanmadığım Halde Kota Aşımı Faturaya Yansıtılmış

Bu ay ve geçen ay faturama yansıyan ücret: 78,25 TL. Ve kota aşımı gelmiş. 4 GB ve 3G
modemde 1 GB Aşım gözüküyor. 1 GB aşmam mümkün değildir. Herhangi bir açıklama yapılmamış ve kota aşımı hakkında bana bilgi verilmemiştir. Başlarından savıyorlar ve 444 0 375 numaradan standart bilgilerle avutuyorlar insanları. İlgili firmadan açıklayıcı ve doyurucu yanıt istiyorum, aksi halde aboneliğimi iptal ettireceğim.

Sevim 404 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön