23 Eylül 2013 #2027410

TTNET Kullanmadığım Günlerin Ücretini Faturadan Düşmüyor!

TTNET müşteri hizmetleri beni aradı. Hem internet hemde modem kampanyasına kayıt yapılmıştım. Şikayetim şu 1 aylık internet kullanımdan 25 günlük kullanım yaptım. Yani modem bana ulaşması 5 gün oldu. Aradım TTNET'e söyledim durumu. Bana denilen; fatura yansıdığında bizleri tekrar arayım. Kullanım yapmadığınız günlerin iadesini yaparız denildi.


Şimdi bakıyorum TTNET bu problemle ilgilenmiyor. TTNET yetkililerin bu durumu çözmesini bekliyorum.

Yakup 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön