03 Şubat 2014 #2270869

TTNET Kullanım Kotasında Yanlışlık!

Ayın son gününde kullanılan kota miktarının hangi aya ekleneceğiyle ilgili adslkota.ttnet.net.tr internet adresindeki bilgilerde ''ayın son günü 12:00'den sonra başlatılan ve 12 saatten kısa süren bağlantılar için kota kullanım miktarı o aya ait kota kullanım miktarına dahil edilir.


Ayın son günü 12:00'den sonra başlatılan ve 12 saatten uzun süren bağlantılar için kota kullanım miktarı gelecek ayın kota kullanım miktarına dahil edilir.'' yazmaktadır. 31 Ocak 2014 saat 23:20'de başlattığım 01 Şubat 2014 saat 10.05'te bitirdiğim bağlantım 12 saatten kısa olmasına rağmen Ocak ayı kotasında değilde Şubat ayı kotasına yansıtılmıştır. TTNET'i aradığımda bu konu hakkında hiç bir şey yapmamışlardır.

Beytullah 69 Okunma

Cevaplar

  • Beytullah04 Şubat 2014

    TTnet beni cep telefonumdan arayıp ulaşamadığı için e-mail yolu ile siz arayınız diye bir mesaj yolladı. Ben onları aradımda yeni bir şikayet kaydı oluşturdular. Bir gün sonra bana döndüklerinde Türk Telekom il müdürlüğüne git diye bir cevap vererek yeni oluşturdukları şikayet kaydını kapattılar. Buradan oluşturulmuş şikayet kaydı için ne yaptıkları hakkında bir bilgim yoktur.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön