17 Nisan 2013 #1748529

Ttnet Kullanılmayan İnternetin Faturası!

İnternet hattıma ait ödenmemiş 2 faturadan dolayı hattım kapatılmış ve evlendiğim için taşındım vede faturalarımı takip edemedim. Ve sizde fatura göndermediniz fakat ödenmemiş faturalardan dolayı başlatılacak icra takibi bildirmesini yeni adresime gönderdiniz!


Bunun üzerine müşteri hizmetlerinizi arayarak hattımın incelenmesini ve kullanmadığım ayların faturasının iptal edilmesini istedim müşteri memnuniyeti adına inisiyatif doğrultusunda bu işlemin yapıldığını biliyorum eski bir gsm firması çalışanı olduğum için. Bu talebimi de olumsuz cevap verdiniz. Yapmış olduğunuz tamamen haksız kazanç faturalarınızı takip etmek sizin sorumluluğunuzda deyip kenara çekilmek ne kadar doğru?

Gülşah 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön