19 Temmuz 2013

TTNET Kullanılmayan İnternete Fatura Gönderildi!

İnternet hattımı arıza sebebi ile 1 ay boyunca kullanamadım. Arızanın defalarca TTNET müşteri yetkilerine bildirmeme karşı yine sorun giderilmedi .Sorun 3 ay boyunca devam etti ve halen devam etmekte bu da yetmezmiş gibi fatura kesilmiş .Ben kullanmadığım internet hizmeti için ücret ödemeyeceğim. Adil olan fatura borcumun çıkarılmasını istiyorum. Şuan hattım borcundan dolayı kapalı ve ben 450 lira borcu ödemeyeceğim bu adil bir borç değil gerekenin yapılması için tüm yasal hakkımı kullanacağım. Uzun süreli bir TTNET kullanıcısı olarak şaşkınım çünkü ilk defa böyle bir sorun yasıyorum. . Toplam borcumun yapılandırılmasını adil borcun çıkarılarak faturalandırılmasını ve TTNET 'ten aldığım hizmetler ile ilişiğimin kesilmesini istiyorum.

Turgay 230 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön