17 Ocak 2014 #2240315

TTNET Kullanılmayan Hizmetin Bedeli

Bundan 4 ay öncesinde firmanıza nakil kaydı bıraktım fakat Türk Telekomun alt yapısından kaynaklanan sebeplerden dolayı nakil talebimin reddedildiği ve faturalandırma yapılmayacağı bildirildi.


Fakat 13.01.2014 tarihinde Türk Telekon dan kaynaklanan alt yapı sorunu çözüldü ve nakil işlemim gerçekleşti fakat bu seferde 4 aylık birikmiş fatura borcunuz var denildi.


Bu nasıl bir iştir ? Hem bana tarafınızca faturalandırma yapılmayacağı söyleniyor hemde kullanmadığım almadığım hizmet için para ödenmem isteniyor. Ben böyle para düşkünü bir firma görmedim.

Onur 85 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön