26 Aralık 2013

TTNET Kullanılmayan Hizmete Ücret Ödetti!

2011 yılının 6 ayında tam tarih hatırlamadığım dan 022222***86 no'lu Y******* C*** adı altında ADSL aboneliği başlatılmış sözleşme tarihi itibari ile 15 gün boyunca bağlanamayan telefon ve adsl yüzünden gerek 444 no'lu şikayet hattı gerek, Eskişehir İlinde TTNET şikayet hattını defalarca aranmasına rağmen bağlanamayan buna istinaden kullanılamayan hatların iptali yapılması gerek duyulmuştur.

İptal edilen ve kullanılamayan hattın üstüne kullanım ve paket ücretleri adı altında fahiş ücretler aldığınız açıktır buna nazaran kullanım bedeli adı altında bağlantı adı altında tahsil edilen ücretlerin iadesini istemekteyiz.Ayrıca internet adresinizden şikayet yapılmış fakat geri dönüş yapılmamıştır.

Gürcan 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön