07 Haziran 2014

TTNET Kullanılmayan Hatta 6 aylık Fatura Gönderdi.

Aralık ayında iptalini istediğim hattı kapatmayıp her ay düzenli fatura gönderen firma TTNET. İptal işlemlerini yaptırmama rağmen hala düzenli olarak fatura geliyor. İşin ilginç yanı tüketici hakem heyetine gittiğimde bu faturaları ödememin zorunluğunu olduğunu öğrenmem oldu. Mahkemeye vermekten başka yol bulamadım. En az 10 kere müşteri temsilcisi ile görüşmeler yaptım, şikayet kayıtları oluşturdum ama hiçbirine geri dönüş yapılmadı.

Hamdi 78 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Fatih ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön