21 Şubat 2013 #1645889

Ttnet Kullanılmamış İnternet Faturası!

1 şubatta adsl kaydım Superonline şirketine geçmesine rağmen bana Ttnet tarafından şubat ayının tamamına ait fatura gönderildi. Ttnet'e telefon açtığımda faturayı ödemem gerektiği daha sonra iade yapılabileceği söylendi. Şubat ayında zaten internetlerini kullanmadım, ben bu anlamsız faturayı ödemek istemiyorum.

M.serdar 32 Okunma

Cevaplar

  • M.serdar24 Şubat 2013

    bana yapılan bilgilendirmede de aynı şey söylendi. ısrarla faturayı ödemem isteniyor, faturanın otomatik oluşturulduğu söyleniyor. türk telekomun kendi sistemlerinden basit bir güncelleme ile bu işi halletmekten bu kadar kaçması çok garip.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından görüşme sağlanarak bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön