16 Şubat 2013

Ttnet Kullanıcıların Bireysel Özgürlüklerine Müdahale Ediyor!

İnterneti açıp abc. com internet sitesine bağlandığınızda TTnet sizi http://bit. ly/YC97Z1 adresine yönlendiriyor. Bu kullanıcıların bireysel özgürlüklerine, bilgiye erişme haklarına müdahaledir. Kullanıcıların seçimlerine saygı, İnternetin hem sosyal açıdan hem de teknik açıdan özgürce gelişebilmesi için ağ tarafsızlığı, altyapı ve hizmet sağlayıcılar için zorunlu bir ilkedir.

Ağ tarafsızlığı, altyapı ve hizmet sağlayıcılarının farklı içerik ve uygulamalar arasında ayrımcılık yapamayacağı anlamına gelir. Ayrıca kullanıcının her ekipmanı, içeriği ve hizmeti, hizmet sağlayıcının herhangi bir müdahalesi olmadan kullanabilmesini mümkün kılar. Bu uygulamaya bir an önce son verilmesini istiyoruz.

Faruk 251 Okunma

Cevaplar

  • Faruk18 Şubat 2013

    Gerçekten de TTNET yetkilileri kısa süre içerisinde benimle iletişime geçti. Modem yönlendirmesinin kaldırıldığını söylediler. Ama biraz önce denediğimde hala reklam sayfasının açıldığını gördüm. Modem yönlendirilmesi kaldırılmamış. Ayrıca modem reklam sayfasına yönlendirdiğinde hiç bir sayfayı açamıyorsunuz. Tarayıcıyı tekrardan başlatmak gerekiyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön