13 Mayıs 2013 #1792898

Ttnet Kullanıcı Adı ve Şifre Sorunu!

4 5 Gün önce net bağlattım. O günden sonra ınternetimde sorunlar başladı. Bu nasıl iş anlamıyorum aradım telefonla modemi kapattırdılar. Hepsini yaptım değişen bir şey yok. Kullanıcı adı şifrem her şeyi biliyorum giriyorum. Hatta uzaktan modem yardımı ile Ttnet yapıyor ama yarım saat sonra tekrar kullanıcı adı ve şifre hatası port hatası veriyor anlamadım. Kimse yardımcı olmuyor bu konuda gerekenin yapılmasını istiyorum.

Ogün 335 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön