23 Mart 2013 #1703188

Ttnet Kullandığım Tarifeyi Değiştirdi İki Aydır Yüksek Fatura Ödüyorum!

2 ay öncesine kadar Ttnet'in tarifelerinden 4 gb kotalı bir tarife kullanıyordum yaklaşık 3 yıldır aboneyim hiç kota aşımı yapmadım. 2 ay önce kullandığım tarife kaldırıldı yerine 30 tl lik ve 4 gb kotalı tarifeye geçirildim. İlk ay ödediğim tutar 70 tl, 2. ay faturaya ödediğim tutar 69,25 tl açıklama kota aşımı.


Müşteri hizmetlerini aradığımda sosyal ağ kullanımı, video izleme ya da şarkı dinleme gibi sebeplerden kaynaklı olduğunu söylediler. 2 ay öncesine kadar da video izleyip, şarkı dinleyip, sosyal ağ kullanıyordum böyle bir problem yaşamadım da tarife değiştiğinden beri neden yaşıyorum? Açıklama ve fazla alınan paraların iadesinin tarafıma yapılmasını önemle rica ediyorum.

Elif 67 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön