22 Nisan 2013 #1756921

Ttnet Kullandığım İçin O Kadar Pişmanım ki!

Ttnet'e geçtiğim günden beri bu zamana kadar düzenli olarak teknik sorunlar yaşıyorum. Başlardan itibaren 10 gün içerisinde bağlanan hat, daha sonra faturalarda tutarsızlık ve yanlış bilgiler akabinde nakil işlemi yaptırdım 2 gün sürecek derken 10 gün sürmesi, akabinde yalın internet yaptırmamın ardından 1.5 gün interneti kullanamam peşine ise tivibu'nun yayının gelmemesi artık bardağı taşıran son sorun oldu.


Yeter artık bu kadar ilginç teknik sorunlar! Bu nedir arkadaş her gün sorun mu yaşayacağım biz? Artık gerçekten sıktınız. Tivibu'mu kullanamıyorum!

Taner 14 Okunma

Cevaplar

  • Taner25 Nisan 2013

    Nakil işlemini başlatıktan itibaren 15 günün 10 gününü internetsiz akabinde yalın internetin sonrasında 2 gün internetsiz ve tivibusuz kaldım. Velhasıl sorun düzeltildi derken birde bakıyorum tivibu ertesi gün tekrardan donmaya başlıyor. Bildiriyorum düzeliyor ertesi gün hop bir daha donuyor. Adam akıllı hiç bir kanalı izleyemiyorum bu donmalardan. Eğer bu sorun düzeltilmeyecekse iptal ettirelim sıkıldım artık hem izleyemiyorum hemde para ödüyorum!

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön