29 Ocak 2014

TTNET Kullanamadığım İnternet'in ücretini Alıyor!

3 Yıldır kullandığım internetim için nakil başvurusu yaptım. Telekom taşınmış olduğunuz sitenin alt yapısı müsait değil, alt yapının hazırlanması 3 4 ay sürer dedi, bu yeni yerleşim alanlarında olabilecek bir durum. Bunun üzerine eski adresime taşınmasını talep ettim, aynı akşam mevcut olan internetimi kestiler, eski evime bağlatmak için.


Ama eski evime interneti bağlamadılar, sebebi ise devrilen bir direk nedeniyle bağlantı olamayacağı. Birincisi devrilen direğin benimle ne ilgisi var, bu tamamen benim dışımda gelişen bir olay. İkincisi kullanamadığım internetin faturası neden ve nasıl kesiliyor, verilen bir hizmet yok ama benden tam ücret talep ediliyor!

Mahmut 51 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut22 Mart 2014

    Bu yazıyı okuyanlara not: Bu şikayetten bile hiç bir sonuç çıkmadı. Faturalarım yine tam ay olarak geldi. Kullanmadığım günleri de ödettiler. Bilginize!

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön