02 Mayıs 2015

TTNET Kullanamadığım İnternetin Parasını Fazla Alıyorlar.

Benim 3 aydır internet hızı 0,1-0,3 arası interneti kullanamıyorum ve bununla kalınmayıp boşu boşuna fatura geliyor. Ben internete giremiyorum adamlar fatura kesiyor giremediğim takdirde fatura keseceğinize servis gönderinde arızayı düzeltsinler. Boşu boşuna fatura ödemek zorunda mıyım? Müşteri hizmetlerini aradığımda bağlantı ücreti 8 TL olduğunu söyledi fatura 66,75 geldi. Resimde de göreceksiniz. Bu faturaların düzeltilmesini istiyorum haksız yere para veremem. Düzeltilmesi arz ederim.

Ahmet 28 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 04.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön