23 Nisan 2013 #1759305

Ttnet Kulanım Olmayan Döneme Ait Fatura!

2012 haziran ayında ev adresimi değiştireceğim için internetimi kullanıma kapadım. Temmuz ayı ilk haftasında evi taşıdım. İnternet hattımın yeni adrese nakli için Telekom Beylikdüzü md. müracaat ettim. Hattımın kullanıma kapalı olması dolayısıyla nakil yapılamayacağını, hattımın tekrar aktif hale geldikten sonra nakilin gerçekleşebileceği belirtildi. Bunu üzerine hattımın tekrar açılarak nakil yapıldı.


Telekomdan kaynaklanan sorun nedeniyle ekim ayına kadar kullanım olmamasına rağmen fatura tahsil edildi ve bu tahsilatın müracaatım halinde gelecek dönem faturalarından mahsup edileceği söylendi. Çok defa müracaat etmeme rağmen hala iade ve mahsup yapılmadı.

Taner 109 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Taner15 Mayıs 2013

  TTNET ŞİKAYET KONUMLA HALA İLGİLENMEDİĞİNDEN DOLAYI 150 TL OLAN TAAHHÜT BOZMA ÜCRETİMİDE ÖDEYEREK TTNET İNTERNET KULLANIMIMI SONLANDIRMAK İÇİN MÜRACAAT ETTİM

 • Taner14 Mayıs 2013

  TTNET tarafından hala birşey yapılmamış olup yeni dönem faturamda aynı tutlar gelmiş bulunmakta

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön