31 Ocak 2014 #2268188

TTNET Kredi Kartımdan 2 Kere Aylık Ücreti Tahsil Etti!

"TTNET A.S-MAIL ORDER-1 İstanbul 21/07/13" adı altında temmuz ayına ait bir ödeme otomatik olarak kredi kartımdan çekilmiş. Fakat benim ödenmemiş borcum bulunmamaktadır.
Daha önce de aynı şekilde ödememi iki kere almışlardı.


Ben ocak ayı ödemesini yaptım.Yanlışlığın hemen düzeltilmesini istiyorum. Her ay kredi kartı dönem içi hareketlerimi takip etmekten yoruldum. Kredi kartı bilgilerimin de sisteminizden silinmesini istiyorum. Ben kendi ödememi kendim yaparım. Kimse benim yerime kartımı kullansın istemiyorum.

Erhan 96 Okunma

Cevaplar

 • Erhan03 Şubat 2014

  Bugün yine aradım . Suç bankaya atıldı fakat bankanın bu konuda bir bilgisi yok. TTNET kendi sistemi ile fatura ödemesi yapıyor. Ve bu ödemeler kendi sistemlerinde dahi tutulmuyor. İnsanların işi gücü yok sanki bu işlerle uğraşmak zorunda bırakılıyor. Çözüm arıyorum. Bu çözümü ben değil de TTNET bulsa keşke....

 • Erhan31 Ocak 2014

  Son konuşmamda zaten yazdığım gibi sorunum halledilmedi. Burada konuşulmuştur yazıyor ama bana kimse hiç bir konuda ulaşmıyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Erhan31 Ocak 2014

  Evet TTNET beni aradı.Ama sadece otomatik ödeme iptali gerçekleştirildi. Benden kesilen 2.nci tutar sistemlerinde görünmediği için benim param arada kaynadı. Şikayetim çözüme ulaşmadı henüz...

 • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön