11 Ocak 2014

TTNET Kredi Kartıma Ekstre Borç Yansıttı!

Kapatmayı düşündüğüm ve kullanmadığım kredi kartı ekstremi incelediğimde TTNET as mail order 3 adı altında kredi kartı ekstreme borç yansıdığını gördüm. Bu harcamayı daha önce ki ekstrelerim de de görmüştüm ve o zamanlarda pek dikkat etmemiştim.

Bunun üzerine ilgili bankayı arayıp durumu sordum ve bana verilen cevap bizimle ilgili olmadığıydı. Daha sonra TTNET müşteri hizmetlerini aradım ve müşteri hizmetlerinde ki bayan bana herhangi bir otomatik ödemem olmadığını söyledi. Bu borcun nereden çıktığını sorduğumda tarafıma bu konuyla ilgili sistemde sizinle ilgili bilgi göremediğini bulunduğunuz şehirde ki TTNET merkez binasına başvurmam gerektiği söylendi. TTNET'ten bu konuda şikayetçiyim.

Gökmen 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Gökmen12 Ocak 2014

    ttnet kendi yapmış olduğu hatanın çözümünü benden istiyorlar. ilk önce mail order şekliyle kredi kartımdan aldıkları ücreti kabul etmiyorlardı. kredi kartı ekstrelerimi gönderdikten sonra kabul ettiler. ama bu seferde bu çekimin hangi hizmet numarasından alındığını benim belgelememi istiyorlar. sanki hatayı ben yapmışım gibi.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön