18 Mart 2013 #1690816

Ttnet Köyümüze Yıllardır Adsl Alt Yapısı Gelmiyor!

Antalya'ın Gazipaşa ilçesine bağlı Çolar köyünden yazıyorum.


Yıllar önce ilçedeki Türk Tekom ofisine köyümüzde internet isteyen kişilerin imzalarıyla bir başvuru yapmıştık. Bize her seferinde yakında gelecek çalışma yapıyoruz gibi şeyler söylendi ancak bir türlü altyapı kurulmadı. Köyümüzün nüfusu 1500'den fazladır, bazı illerde nüfusu 500 ün altındaki köylerde bile adsl varken neden bizim köyümüze yıllardır bağlantı gelmiyor?


Köyümüz ilçe merkezine 5km uzaklıktadır ve köyümüzde çok sayıda bilgisayar sahibi var Ayrıca köyümüz Antalya Mersin yolu üzerinde dümdüz bir alandadır ve bizim köye gelinceye kadar bağlantısı olmayan bir köy daha var. 5 km uzaklıktaki köye adsl getiremiyor musunuz?

Murat 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön