09 Eylül 2013 #2000540

TTNET Köyde Yaşayana İnternete Girmek Izdırap Oldu!

Sakarya, Kocaali, Açmabaşı köyünde yaşamaktayım. Telefon ve internet bağlandığından bugüne çeşitli bağlantı problemleri yaşadım ve arıza kaydı bıraktım. Son zamanlarda en küçük yağmurda vb. doğa olaylarından sonra bile bizim internetin aklını başına alması günleri alıyor ve tabiri mümkünse kağnı arabası gibi çalışıyor.


Tabi ki köy olduğu için TTNET sağ olsun hiç önem vermiyor ve alt yapı çok ama çok zayıf. Aynı zamanda telefon ve internetin dağıtımının yapıldığı ana kutu cami bahçesinde ve bütün kapakları açık. Bu ne demek oluyor birisi gelse iki kablo taksa senin hattına girse ve sabaha kadar görüşme yapsa günah keçisi sen olursun. Kablo alt yapısının acilen değişmesi gerekiyor.

Sadettin 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön