02 Şubat 2015

TTNET Kötü Hizmet

Sürekli internetimde kopma oluyor. DNS ışığı yanıyor ama internet ışığı yanmıyor. Modemi yeniden başlatınca çözülüyor. Bazen günde 3-4 kez yaşanıyor. TTNET ile görüşmelerimde arıza kayıtları, reset atmalar gibi uygulamalar sonucunda halen internetimde kopma var. Nedenini bilinmiyor. Yeterince hizmet verilmiyor ve utanmadan taahhüdümü sonlandırmak istediğimde ceza isteniliyor.


Üstelik 25 Ocak 2015'teki görüşmemde cezasız taahhüdümü sonlandırmak için 48 saat içinde uzman ekip gelecekti, problemi bulacaktı, sorun benden mi yoksa TTNET'ten mi olduğunu belirleyip rapor oluşturacaktı. Bende bu rapora göre davranacaktım. Ama ne rapor var ortada ne de uzman ekip. Şikayetleri de dinlemiyorlar.

Uğur 82 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön