25 Mayıs 2015

TTNET Kötü Hizmet!

Yedi ay önce ikamet değişikliği yaptım daha önce oturduğum adreste VDSL hattı kullanıyordum, adres değişikliğinden sonra sürekli olarak kopma sorunları yaşadım defalarca teknik destek talebinde bulundum sürekli hatlarda çalışma var cevabı aldım, 3 gün önce yine kopma sorunu için müşteri hizmetlerini aradım teknik ekip ertesi gün bana ulaşarak bulunduğum yerin santrale uzaklığı nedeniyle VDSL hizmetinden yararlanamadığımı söyledi, kopmaların sebebi buymuş, yapmam gereken şeyin ultra limitsiz paketine geçmek olduğunu öğrendim ve müşteri hizmetlerini aradım ancak geçiş yapamayacağımı çünkü bu paketin fiyatının düşük olduğunu söylediler. Ben yinede geçiş işlemi başlattım ancak sorunum devam ediyor.

Kenan 112 Okunma

Cevaplar

  • Kenan29 Mayıs 2015

    İlgilenen yetkililere teşekkür ederim ancak zorunlu olan bu değişiklikten kaynaklı olarak tarife ücretimin artması hoş bir durum değil

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 28.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön