23 Aralık 2013

TTNET Kotayı Aşmadığım Halde Uyarı Mesajı Gönderiyor!

TTNET mobil modemimle internete bağlanıyorum. 18.12.2013 tarihli bana gönderilen mesaj aşağıdaki gibidir:

4096 MB internet kullanım hakkınız bitmiştir. Son 12 saat hariçtir. Başka kampanya/paket yoksa paket asimlarınız 0.00492KR/KB ile ücretlendirilir. Zaman: 18.12.2013 13:18:43

Modem istatistiklerimde aylık kullanımım an itibariyle 2.93gb yıllık kullanımım ise 7,69GB olarak görünüyor. Kotam 4 GB olduğu halde nasıl aşmış oluyorum? Müşteri temsilcilerine 2 kez ulaşmaya çalıştım altyapı çalışması nedeniyle sesinizi alamıyorum deyip kapattılar.

İlgili kuruma hata verdiği için internetten mesaj da atamadım. Bu nedenle firmayla iletişim kuramadım. Kota problemim çözülsün.

Özcan 114 Okunma

Cevaplar

 • Özcan22 Ocak 2014

  Az önce 90 TL lik faturam geldi 4gb kotalı modemime hali hazırda bu saçma hattı kapatmakla ne kadar iyi bir iş Yaltığımı gördüm. Herkes buna göre davransın. Bu hizmeti asıl sunanın da AVEA olduğunu da belirtmek isterim Saygılarımla

 • Özcan27 Aralık 2013

  Hizmeti TTNET ten aldığım halde müşteri temsilcisinin sorunumu AVEA ile çözmem gerektiğini söylemesi saçmalık. Esas sorunum eğer kotayı aştıysam TTNET modeminin bunu göstermiyor olmasıdır. Bu noktadan sonra konuyla ilgili yapmam gerekenlerin TTNET tarafından tarafıma bildirilmesini talep ediyorum.

 • Özcan25 Aralık 2013

  TTnet müşteri temsilcisi kota aşımıyla ilgili Avea dan bilgi almamı şikayetimi o kuruma yönlendirmemi söyledi. Avea 4gb kotamı aştığımı söyledi. Ancak hizmeti TTnet ten alıyorum ve TTNET in modeminde aylık kullanımım 4gb ı geçmemiş olarak görünüyor. daha önce de buna benzer bir durumla karşılaştım çözmüşlerdi. Şimdilik bir gelişme yok.

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Aralık 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Aralık 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön