09 Temmuz 2014

TTNET Kotayı Aşmadığım Halde İnternet Hızım Düştü

TTNET her zaman çok sevdiğim ve taktir ettiğim bir internet operatörüydü halada öyle ta ki şu son 2 gün adil kota aşımı mı yapmamış olmama rağmen 1.8 mb'a kadar çıkan indirme hızım maximum 340 kb'a düştü.

Modem ara yüzümden baktığımda 16383 rakamını görmeme rağmen DNS ayarlarımda bir sorun olmamasına rağmen (TTNET'ten doğrudan alıyorum) internet hızım nedensiz yere düşürüldü. Hız testlerinde yüksek hızı alıyorum ama neticede 340 kb'ı geçmiyor.

Teknik servisi aradığımda çalışan bana şebeke hattında bir sorun olabileceğini söyledi. Sen oranın çalışanı değil misin neyin ne olup bittiğini bilmiyor musun? Beni aydınlatmadan iyi günlerini dileyip kapattılar. Lütfen şu konuyu açıklığa kavuşturun.

Ceyhun 1.803 Okunma

Cevaplar

 • Ceyhun12 Temmuz 2014

  Tesekkürler panelde sorun varmış ve kota asımlarında güncellenmiyormus

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Temmuz 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ceyhun09 Temmuz 2014

  Yazımdada belirttigim gibi aradımıştım nerenizle okuyorsunuz ?

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Temmuz 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön