07 Nisan 2014

TTNET Kotasız Pakete Yükseltme Yapmadı

Evdeki bir telefon hattımıza bağlı İnternet'i telefonla birlikte kapattırıp, diğer hattımıza İnternet bağlattık. Bağlatırken kotalı paketle başlasak dahi istediğimiz zaman daha üst bir pakete(kotasız) geçebileceğimiz söylendi.

Ancak ilk ayın sonunda bu yükseltmeyi yapmak istediğimizde, yakın zamanda hat kapattırmış olduğumuz için bunun mümkün olmadığını söylediler. Yanlış bilgilendirip kotasız pakete yükseltmediğiniz için başka bir şirketten İnternet almak üzere İnternet'i kapatma talebinde bulunduk. Ancak İnternet'i kestiğiniz halde, hizmet alabilmek için gereken port açma işlemini yapmadınız. Yani TTNET ne kotasız pakete yükseltme sağladı ne de diğer şirketlerden hizmet almama müsaade etti.

Can 100 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön