19 Şubat 2013

Ttnet Kotalı Tarife Değişikliği Sonrası Uygulanan Faturalandırma Ücreti!

Ocak ayında 6 GB kotalı tarife kullanırken, ayın 25'i itibariyle 12 GB kotalı tarifeye geçiş yaptım. Ttnet OİM'nde kota sorguladığımda Ocak ayı için 11.18 GB kullanıldığı yazıyor. Ancak gelen faturada 3.7 GB kota aşımı yapıldığı ve ekstra 32 TL yansıtıldığını gördüm. Ttnet'i aradığımda bana, tarife değişikliği yapıldığında eski ve yeni kotaya göre belirlenen yeni kotanın o ay için geçerli olduğu ifade edildi.

Ancak ben bu değişikliği yaptığımda, bana bu konuda bir bilgi verilmedi. Üstelik kota sorgulama yaptığımda Ocak ayı için kotanın 6'dan 12'ye çıktığını gördüm, dolayısıyla 12 GB'a göre kullandım. Uygulanan prosedür mantıklı olsa da yanıltıcı olduğundan fatura ücretini şikayet ediyorum.

Sadık 54 Okunma

Cevaplar

  • Sadık20 Şubat 2013

    Kota hesaplamalarının gün bazında yapıldığını fatura geldikten sonra öğreniyoruz. Dediğiniz durumlarda (yapılan tarife değişikliği, hat aktivasyonu ve hat iptali) kişi bu konuda bilgilendirilmelidir. Ayrıca Online İşlem Merkezinde bu konuda doğru kota gösterilmelidir. Benim şikayetim bu yönde. Verilen cevap tatmin edici değil.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön