01 Mayıs 2013

Ttnet Kota Sorunu!

1 mayıs sabahı ,Nisan ayına ait kotamı öğrenmek için kota bilgilerine baktım ,30 nisan gece saat 24:02 de son güncelleme yapılmış olup mayıs ayına 2 gb kota kullanımı ilave edilmiş, yapılmış olan bu yanlışlığın en kısa zamanda düzeltilmesini rica ediyorum aksi taktirde üyeliğime son vermek zorunda kalacağım. İnternete girilmemesine rağmen kotaların şişirilmesine daha öncede şahit oldum Ttnetin bu şekilde haksız kazanç sağladığını düşünüyorum.

Sema 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön