09 Ekim 2014

TTNET Kota Olmayan İnternet Paketimde Kota Uygulaması!

Adil kullanım kotasını sürekli aştığımdan dolayı internet paketimi "8 limitsiz" paketine taşıdım. Pakette sözde! Adil kullanım kotası olmadığı tarafıma bildirilmiştir. Ekim ayının 1'inde bu pakete geçiş yaptım. Ekim ayının 5inde TTNET Bilgilendirme Sayfası karşıma çıktı. Yazıda İnternet paketinizin aylık kullanım kotasını aştığını beyan eden sayfa vardı.


Ayın birinde TTNET Hız Testi sayfasından elde edilen hız 8mbps iken uyarı sayfasından sonra 2, 80 mbps elde edilmiştir. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise virüs olabileceğini format atmam gerektiği söylenmiştir. TTNET bu ay benden 8 limitsiz parası alacakken kota uygulamaktadır. Bir an önce arızamın giderilmesini istiyorum!

Aziz 419 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön