25 Kasım 2013

TTNET Kota Aşımını Bildirmiyor!

6 GB kotalı bir fiber abonelik paketim var. Kota aşımı olduğu için paket bedelimin 2 katı bir fatura çıktı. Daha önce farklı bir operatörden bu hizmeti alan biri olarak TTNET'e sorularım


1- Kota kullanım yüzdesi neden bana SMS ve e-mail ile bilgilendirilmiyor
2- Kota sınırı dolduğunda neden hizmet durdurulmuyor
3- Kota dolduğundan, neden bana telefon edilmiyor, hizmetinizi kullanıyorsunuz ama fatura işiyor diye
4- Kota 2. ayda da dolmuş, neden bana bir üst pakete geçiş önerilmiyor.


Diğer hizmet sağlayıcı yukarıdaki 4 maddeyi de yapıyordu. Siz neden yapamıyorsunuz? Açtığım bir sürü kayıt var sisteminize, neden dönüş sağlamıyorsunuz?

Bilal 52 Okunma

Cevaplar

 • Bilal04 Aralık 2013

  Şikayeti ileteli 20 gün oldu herhangi bir yanıt. Nasıl bir firma? Nasıl bir Hizmet anlayışı?

 • Bilal28 Kasım 2013

  günlerdir bu konuda herhangi bir dönüş yok. Çözüm bekliyorum.

 • Bilal27 Kasım 2013

  henüz hiçbir geri dönüş yok, bir gelişme yok. buna paralel 444 0 375 den gelen otomatik bir arama ve müşteri hizmetlerinni bana dönüşünü değerlendirmemi isteyen bir telefon aldım. Bir dönüş yapmadan, konuyu çözmeden, değerlendirme istemek de TTnet e özel bir akış sanırım.

 • Bilal26 Kasım 2013

  merhaba; mail ile gelen bilgilendirme, sorduğum ve cevaplanmasını istediğim konuların çok uzağında. attığınız mailde ADSL hattınız demişsiniz, ben ADSL değil fiber kullanıyorum. Sorduğum soruların da hiçbirisine yanıt yok, klişe cümleler var sadece. Sorular : 1- Bana kotamın %50, %80, %100 ünü kullandığıma dair bilgilendirmeyi hangi kanaldan, hangi tarihte yaptınız 2- %100 ünden sonra kullanım olmaya başladuığında neden onayımı almadınız? 3- 2. ay da kota üstüne çıkmışım, neden beni arayıp, bir üst paketi önermediniz? 4- Ekim ve Kasım ayı fatularında ne kadar kullanım yapmışım, birim ücreti nednir, bunun detay bilgilendirmesini neden yapmıyorsunuz? Yanıt beklediğim konular bunlardır. Çöüzm : 1- Ekim ve Kasım aylarındaki kota aşım ücretleri silinecek 2- Aralık Ayı itibariyle sınırsız pakete geçişim sağlnacak 3- Ekim ayı ödediğim faturadaki fazla tutar, hesabıma iade edilecek. teşekkürler.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Kasım 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Bilal25 Kasım 2013

  merhaba; Bu arada fatura ödeme tarihi geçti. Problem yaşamamak adına faturayı da ödemek zorunda kaldım. Acil Çözüm ve fazla tutarın tarafıma iadesini bekliyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Kasım 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön