11 Şubat 2014 #2288284

TTNET Kota Aşımı Ücretlendirmesi!

TTNET adil kullanım kotasıyla ilgili kendileriyle bir türlü uzlaşmaya varamadık maalesef. 1-9 Ocak tarihleri arasında 6GB lık paket kullanıyordum ve 9 Ocakta NetLimitsize geçtim. 9 Ocak tarihine kadar olan kısmını 6GB/30 gün olarak hesaplamışlar ve kota aşım ücreti eklemişler.


Paketimi düşürseydim mantıklı bir uygulama olabilirdi ancak yükselttim ve sınırsız kullanabiliyorum. Bununla ilgili daha öncede şikayet etmiştim. İstersem 1 günde harcarım, istersem 15 hak ettiğim şeyi kendinizce bölerek hesaplayamazsınız. Lütfen kota aşım ücretim en kısa zamanda iptal edilsin. Haksız bir ücret uygulaması olduğunu biz şikayet etmeden anlamıyor musunuz, yoksa mutlaka hakkımızın peşine mi düşmek gerekiyor?

Sevda 211 Okunma

Cevaplar

  • Sevda28 Nisan 2014

    Şikayeti bildirsek ne olacak. Sanki çözüyorsunuz da...

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön