16 Nisan 2013 #1746462

Ttnet Kota Aşımı Adı Altında Yüksek Faturalar Ödetiyorlar!

Bir senedir Ttnet İnternet hizmeti kullanıyorum ve her daim aynı oranda kullandığım internete son iki ayda 100 liranın üzerinde faturalar ödemeye başladım. Bununla ilgili inceleme başlatılmasını istediğimde Ttnet ofis ve bayilerine gitmem gerektiği söyleniyor. Teknoloji sağlayan bir şirketin her sorunda bizi bir yerlere göndermesi yeterince mantıksız değilmiş gibi hizmet kalitesindeki yetersizlikler de ayrı birer cabası.


Telekom emeklisi bir babanın kızı olarak özelleştirmelerin ne denli kötü sonuçlar doğurabileceğinin kanıtı Ttnet'tir. Aklınız varsa bu şirketi kullanmayın yoksa her sorunda ofis ve bayilerine gidip bir ila bir buçuk saat arası sıra bekleyerek işlem yapmak zorunda kalırsınız.

Selda 40 Okunma

Cevaplar

  • Selda21 Mayıs 2014

    Otomatik bir cevap. Konuyla ilgili benimle irtibata geçilmedi bile...

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön