26 Mart 2013

Ttnet Kota Aşımı!

Aralık 2012 tarihinde Ttnet firması tarafından cep telefonum arandı,yeni bir kampanyaları olduğu söylendi.Kampanya koşullarını kabul ettiğimi söyledim.Bu konuşmadan sonraki ilk faturama kota aşım ücreti yansıtıldığı 60,25 TL ödemem gerektiği söylendi. Şubat ayında da aynı şekilde oldu. Ttneti aradığımda kota aşımı ile ilgili birşey yapamayacaklarını modem firmasını aramam gerektiğini söylediler. Ayrıca son 3 aylık kullanım detaylarını gönderdiler. Burada yaptığım inceleme sonucu sömestr tatilinde başka ilde olmamıza rağmen ve gece kapattığımız halde kullanım olduğunu gördük. Modem firması (Pirellimodel) ve Ttnet firması bu konuyla ilgili sorumluluk almamaktadır.Her iki firmada sorunu çözmedi.

Aysel 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön