06 Nisan 2013 #1728981

Ttnet Kota Aşım Problemi!

Kota bilgileri için Ttnet den yardım istemiştim. Sonuç alamadık. Bana Ttnet hizmetini satan
"Kartek" den günlük olarak telefonla kotamı sorgulatıyordum ,Net 12 ye geçmek için dilekçe verdim. Ve 6 GB lık kotayı aşmadan dilekçe verdim. Yetkili sisteme girdiğini mesaj geleceğini
belirtti. O an itibari ile kotayı doldurmadığım gibi, mesaj gelecek diye İnternet e de girmedim ve kotanın yükseltilmesini bekledim.


Bu gün Kartek adlı kurumu aradığımda geçen ay için kotanın yine aşılmış olduğunu öğrendim. Oysa o gün kotanın aşılmamış olduğu, bildirimin sisteme girdiği an itibari ile günlük olarak hesaplanacağı bilgisi verilmişti. Bu durumda kotayı aşmış olmam kesinlikle imkansız.


Haksızlıkların önlemesini rica ediyorum.

Erdem 619 Okunma

Cevaplar

 • Erdem25 Haziran 2013

  Sitenizde sorunun çözüme kavuşturulduğu görülmektedir. TTnet müşteriye cevap verildi.diye bildirmiş, Eğer ölçü buysa telefon ile arayan kişi 5 TL iade yapılacağını yazmıştı. O yapılmadı. TTnet ile sürekli sorun yaşadığımız için İnterneti sınırsız yapmaya karar verdik. Sözleşmemiz bitene kadar idare edeceğiz. Umarım artık bizden fazla para almanın bir yolunu bulamazlar. Saygılarımızla.

 • Erdem27 Mayıs 2013

  Sitede sorunumun yanıtlandığı cevabı görülmektedir. Şu ana kadar hiç bir aşama kaydedilmedi. Telefon ile 1,5 ay önce arayan kişi 5 Tl geri ödeme yapılacağını söylemişti. o bile yapılmadı. Ki benim alacağım daha fazlaydı.

 • Erdem02 Mayıs 2013

  Bütün şikayetlerime rağmen 26 ve 27 nisanda yine internet yoktu. Buradaki sorumluyu aradım. İnternet hattının çalındığını söyledi. Ne diyeceğimi bilemiyorum.Parasını almaya gelince maşallah hiç aksama kabul etmiyorlar.

 • Erdem16 Nisan 2013

  Beni bir görevli aradı kotanın internetin kendi kendini güncellediği sırada kota aşmış olabileceği gibi bir gayriciddi bir açıklamada bulundu. Sorunu Türk telekomla çözmemi belirtti. Oysa ben hizmeti TT netten alıyorum. Telekom ile neden muhatap olayım. Sorulacak bir şey varsa kendileri sorsunlar. Bir şikayetimde hizmetimi 15 gün geç aldığım halde o ay tam ücret almalarıydı. Mağdur edilmemin yanı sıra parasını da fazlasıyla almışlardı.Bununla ilgili olarak da sadaka verir gibi 5 TL nin iade edileceğini söylediler. Açıklamalar kesinlikle tatmin edici değil.Bu kurum vatandaşı kandırıyor.Elini versen kolunu kurtaramıyorsun.

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Erdem11 Nisan 2013

  Olayı anlatırken şikayetim varın sitesinde 700 karekterle sınırlı olan şikayetlerimi anlatmakta sıkıntı çektiğim için iletiş[email protected] adresine ayrıntılı olarak anlatıp gönderdim.Lütfen onu okusunlar.Ayrıntılı olarak bilgi sahibi olacaklardır.

 • Erdem07 Nisan 2013

  Kendilerine mesaj ile ayrıntılı bilgi vermek istiyorum ama "bize ulaşın" yazılı hat arıza veriyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön