15 Mart 2013 #1687038

Ttnet Kota Aşım Problemi!

Yaklaşık 1,5 ay önce 4GB smile adsl den 6GB 22 TL olan paketli ttnete geçtim.Ama nedendir nasıldır bir türlü anlam veremediğim şekilde bu ay daha ayın yarısı olmadan kotada aşırı şekilde dolma ve hatta aşma söz konusu oldu.Evet interneti aktif şekilde kullandım zaman zaman download yaptığım oldu zaman zaman video izlediğim oldu ama bu kadar kısa sürede kotayı bu denli doldurup aşacak kadar olduğunu sanmıyorum ki ben buna çok dikkat eden biriyim.


Smile adsl i de zaman zaman kontrol ederdim çoğu zaman 4GB paketini bile doldurmadan geçtiğim aylar oldu.Ama Ttnet i kullanalı daha 2 ay bile olmadı böyle bir problem yaşıyorum.Bu problemin tarafınızca en kısa sürede düzeltilmesini rica ediyorum.

Nuri 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön