26 Ekim 2015

TTNET Kota Artırımında Ücret Yok Denildiği Halde Her Ay 9 TL Talep Eden Kurum!

Müşteri temsilciniz adı her neyse kota artırımı için aradı bende istemediğimi yeterli olduğunu söyledim, buna rağmen ek bir ücret ödenmeyeceğini söyledi, defalarca sordum ve olmayacak dedi, oysaki her ay 9 TL ek ücret ödeyecekmişim!

Arzu 37 Okunma

Cevaplar

  • Arzu28 Ekim 2015

    Nefret ettim kurumunuzdan müşteri temsilciniz adı her neyse kota artırımı için aradı bende istemediğimi yeterli olduğunu söyledim buna rağmen ek bir ücret ödenmeyeceğini söyledi defalarca sordum ve olmayacak dedi oysaki her ay 9 TL ek ücret ödeyecekmişim soyguncu musunuz arkadaş nesiniz ayıp bir şey yanlış bilgilendiren arkadaştan şikayetçiyim onun yolunu araştıracağım nasıl şikayet ediliyorsa. Kurumunuzla bir daha sözleşme yenilemem taahhüdü bekliyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ekim 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön