16 Haziran 2014

TTNET Kota 1 Günde 2 Katına Çıktı

Mayıs ayının 10' u itibariyle baktığım kotanın 4.6 olduğunu gördükten sonra 6 gbyte' a ulaştırmaz bir ders videosu diyerek. 1 video izleyip kapattım bilgisayarı. Ertesi gün sınıra yakın bir kotada olduğum için tekrar kontrol için kota sorgulamayı açtığımda kotayı 8.7 olarak gördüm. Bu nasıl iştir nasıl mantıktır?


Aniden kota iki katına nasıl çıkar? Uzaylılarla iş birliği mi yapıyor bu TTNET? Ben kullanmadan nasıl aniden bu kadar dolabiliyor kota? TTNET'ten memnun olanların sayısına bakarsak kimin sorunlu olduğu çıkar ortaya. Milleti bu kadar mağdur etmeye kimsenin hakkı yok. Hakkımı istiyorum!

Esin 428 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön