24 Mayıs 2013

Ttnet Kopma Sorunum Çözülmedi!

Müşteri hizmetlerini her aradığımda kopma sorunu belirttiğimde evet kopma sorunun yaşadığını görmekteyiz sorununuz için bir arıza kaydı oluşturmamamızı istermisiniz denilip arıza kaydım oluşturuluyor Sonrasında TT net Telesekreteri tarafından aranıp sununuz giderildi ise 1 i giderilmedi ise 2 yi tıklayın denilip telefon kapatılıyor ancak sorun halen devam ediyor. Hizmet alamadığım sürelerin ücretlerini geri talep ettim ancak uygun bulunmadı, sorunum halen devam ediyor. Kendileri ile yaptığım görüşmede hakkımı yasal olarak arayacağımı belirttim.

Ali 11 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön