20 Eylül 2013 #2021833

TTNET Konuşmalarımız Kayıt Altına Alınıyor Diyor Ya Hikaye!

TTNET için ilk şikayetim sonuçlandı. TTNET'ten arayıp bizim ses kayıtlarını dinleme yetkimiz yoktur ama bizleri aradıklarında ilk dedikleri şey güvenliğimiz açısından konuşmalarımız kayıt altına alınıyor diyorlar hikaye.


Bana en son dedikleri bizim yapacağımız birşey yok dediler. Benim en zor anımda bana bu parayı ödettiriyorlar. Ne ses kayıtları dinleniyor nede müşterileriyle ilgileniyorlar. Benim ilk geçişim hayal kırıklığı oldu diğer internet şirketiyle kaç senedir neti kullandım hiçbir sorun yaşamadım ama bunlar insanları yanıltıyorlar.

Müberra 72 Okunma

Cevaplar

  • Müberra26 Eylül 2013

    sizmi anlamıyorsunuz yoksa benmi anlatamadım ttnet faturam değil sizin bünyenizde çalışan eleman yüzünden dsmart neti bana sözleşme bitmediği için 254.07 tl ödeyceksiniz diye msj geldi sizin bünyenizde çalışan kişi bana sözleşmeniz bitmiştir diyerek yanılttı siz bünyenizde çalışan kişileri iyi yetiştirip müşterileri arasınlar onların ceremesini bizler çekiyoruz

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön