01 Aralık 2014

TTNET Kontrol Etmeden Arızalı Diyerek Nakil Talebimi Reddediyor!

TTNET'e yaptığım nakil başvurusu 3 haftadır ankastre kutumda problem olduğu gerekçesi ile reddedilmektedir. Binada tek oturuyorum, bina içerisindeki kutuya benden habersiz bakmaları olası değil dolayısıyla gelip baktıklarına inanamıyorum.


Bugün usta çağırdık. Ankastre kutusuna sokaktan hat çekilmemiş olduğunu söyledi. Gelen TTNET ekipleri ise böyle bir şey söylemeyip ankastre kutusunun çalışmadığını söylüyorlar. Ankastre kutusuna sokaktaki hattan kablo çekmek TTNET'in sorumluluğunda değil midir?


Teknik iptal başvurumu da reddediyorlar ve internetimi de bağlamıyorlar. TTNET'i müşteriye karşı bu sorumsuz tutumundan dolayı kınıyorum.


Dipçe: Eskişehir'de ikamet ediyorum.

Çağrı 168 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön