11 Şubat 2014 #2285815

TTNET Kontrant Yenilenirken Fiyat Yanıltmacalığı!

Yaklaşık 1 senedir TTNET Net müşteriyim. 4 Şubatta 12 aylık kontratım bitiyordu. Daha öncesinde Net limitsiz paketine her şey dahil 53 TL ödüyordum. 4 Şubattan 2 hafta önce TTNET satışçıları tarafından defalarca arandım bu arkadaşlardan biri her şey dahil 54.90 diğeri ise 59.90 fiyat teklif etti.


Kendilerine bu tekliflerini 4 şubat kontrat bitimine kadar düşüneceğimi ve kabul edersem aradığımda bu fiyattan 12 aylık kontrat yapıp yapamayacağımı sorduğumda tabi ki aradığınızda belirtin bu fiyattan üye yapacaklar dediler. 4 Şubatta yaklaşık 4 ayrı müşteri hizmetleri görevlisiyle telde konuştum hepsi ayrı bir şey söyledi ve hiç bir sonuca ulaşılamadı. TTNET üyesi olmak tam bir fiyasko!

Arda 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Arda12 Şubat 2014

    En Kısa sürede kontroller yapılıcak ve geri bildirim verilicek diye 8 gün oldu hala beni hiç kimse aramadı. Böyle bir müşteri hizmetleri olamaz. Sizin hatanız sonucu üyeliğimi yeniliyemedim bide üstüne kazıklandım. Yazıktır günahtır müşteriniz olmama rağmen beni peşinizden koşturuyosunuz!!!!

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön