24 Ocak 2014 #2255021

TTNET Klasiği, Hem Yavaşlık Hemde Kopma Sorunu!

Bir süre düzenli bir şekilde gelen İnternet nedesizce hız düşmesi ve kopmalar yapmaya başlıyor. Evimdeki alt yapıyı değiştirdim tam rahata kavuştum derken yine başladı aynı sorunlar. Müşteri Hizmetlerindeki çalışanlarınız da hiç umursamıyorlar bu durumu. Kopma sorunu ve hız düşüklüğünü bildiriyorum, 1 saattir kopmamış ve 1mbit İnternet hızına sahip siziniz deniliyor.


Bu hızının yeterli olmadığını söylediğimde evimin santrale uzak olduğunu belirtiyorlar. Ama ısrarla belirtiyorum ki daha önce 4mbit hız görebiliyordum. Buna rağmen bir çözümlerin olmadığını belirttiler ısrarla. Görüşme sonrası Yan binadaki komşumun internet hızına baktım "5mbit". Santral uzak demek? Dalga mı geçiyorsunuz?

Yavuz 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Yavuz Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön