21 Ocak 2014 #2247878

TTNET Kişisel Bilgilerin Paylaşımı

TTnet'ten internet hizmeti almak için Annem ile abone başvurusuna gitmiştik. Annemin bu işlerle pek ilgili olmaması sebebi ile kendi cep telefonumu vermiştik, fakat abonelik annemin adına.
O zamandan bu zamana 7-8 seneden fazla oluyor sanırım. Bu kadar süredir TTnet dışında annemin adı ile aranmadığım yer kalmadı her halde.


Şimdi bana kimse TTnet kesinlikle kişisel bilgi paylaşmıyoruz demesin. Hem benim numaram üzerinden hem de annemin adı ve soyadı ile aranıyor isem bunun başka bir tesadüfi yolunun olduğunu düşünmüyorum.


Sistemlerinden telefon numaramı tamamen silmelerini beni hiç bir şekilde aramamalarını istiyorum. Aksi halde savcılığa baş vuracağım.

Eren 66 Okunma

Cevaplar

  • Eren18 Nisan 2014

    Hiç bir çözüm bulunmadı. Hala aranmaktayım. Tekrar şikayet oluşturdum. Haftaya yazılı noterden çekeceğim ve hukuki işlem başlatacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön