19 Şubat 2013

Ttnet Kişisel Bilgilerim Başka Firmalara Verilmeye Devam Ediyor!

1601392 şikayetimde belirtiğim gibi hala kişisel bilgilerim verilmeye devam ediyor. "5.14. Ttnet, Abone’ye ait bilgileri Abone’nin yazılı onayı olmadan üçüncü şahıslara veremez. Ttnet, yasalarla belirlenen hallerde istenilen bilgileri yetkili kılınan kişi ve kuruluşlara vermekle yükümlüdür." Bana bu şekilde mail atmalarına rağmen bugün arayan firmaya numarayı nereden aldınız dediğimde "Daha önce firmamızda işlem yapmışsınızdır vb." gibi asılsız iddialar da bulundu. Bende "Ttnet'ten edindiniz" dediğimde ise karşımdaki şahsın cevabı benim için kanıttı "Hanımefendi biliyorsanız neden soruyorsunuz." Onlara bilgilerimi satın almanın yasal olmadığını belirttim. Yakında yasal işlem başlatacağım.

Ayça 34 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön